Nerozhodně v Petřvaldu: TJ Petřvald a Baník Rychvald ukončily podzimní sezónu bez branek

Nerozhodně v Petřvaldu: TJ Petřvald a Baník Rychvald ukončily podzimní sezónu bez branek

V Petřvaldu zavládla po fotbalovém klání mezi TJ Petřvald a Baníkem Rychvald bezbranková remíza. Přestože si oba týmy vytvořily několik šancí, chyběl jim zakončovací um. Více v článku a fotogalerii ze zápasu.

Karviná – Ani jeden z týmů nedokázal v sobotu 4. listopadu 2023 překonat soupeřova brankáře, a tak si TJ Petřvald a Baník Rychvald rozdělily body po bezbrankové remíze v dohrávce 3. kola okresního přeboru starších žáků. Zatímco Baník Rychvald si připsal první bod v sezóně, domácí TJ Petřvald může litovat promarněných šancí, které mohly utkání posunout k jejich vítězství.

Utkání, které odstartovalo v 11 hodin, nabídlo několik klíčových momentů, přesto se branka žádnému z týmů nepodařila. První vlaštovku zaznamenal Baník v 9. minutě, kdy přímý kop skončil střelou do bloku obránce Petřvaldu. Ve 20. minutě domácí vyvolali chaos v obraně soupeře, ale gólman Ozdinec z Baníku Rychvald se zaskvělým zákrokem situaci uklidnil. Hepo z TJ Petřvald přinesl slibný moment ve 22. minutě, avšak bez finálního zakončení. Nejblíže k otevření skóre byl v 32. minutě Josef Gonsorčik z Petřvaldu, když jeho střela oťukla břevno.

Druhý poločas přinesl další vzrušující okamžiky, především ve 50. minutě, kdy po rohovém kopu a následném závaru v obraně Baníku byla střela na brankové čáře vyškrábnuta brankářem Ozdincem. Stejný hráč opět předvedl své brankářské umění v 72. minutě, kdy po rohovém kopu Petřvaldu a dalším zmatku v obraně zachránil situaci před brankovou čarou.

Trenér Baníku Rychvald po utkání přiznal, že výkon jeho svěřenců nebyl na takové úrovni jako ve středečním zápase, přesto ale vyzdvihl obranný výkon, který týmu pomohl vybojovat bod. Soupeř byl sice o něco lepší, avšak vyložené šance se nedostavily ani na jedné straně, což nakonec vedlo k zasloužené remíze.

Zápas tak uzavřel podzimní část sezóny pro oba týmy, přičemž Baník Rychvald může jít do zimní přestávky s povznesenou hlavou, když konečně přerušil sérii zápasů bez zisku bodu. TJ Petřvald si odnáší smíšené pocity, jelikož nevyužil své šance, ale stále ukázal, že je schopen držet krok s konkurencí. Obě mužstva nyní zaměří svou pozornost na přípravu na jarní část sezóny, kde bude každý bod cenný.

Karta zápasu

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace