Podmínky používání webu - T.J. Baník Rychvald z.s.

Podmínky používání webu T.J. Baník Rychvald

1. Úvod

Tyto Podmínky používání webu ("Podmínky") řídí používání webového portálu T.J. Baník Rychvald ("My", "Náš klub" nebo "T.J. Baník Rychvald"). Přístupem k našemu webu a jeho používáním souhlasíte s těmito Podmínkami. Pokud nesouhlasíte s těmito Podmínkami, nepoužívejte tento web.

2. Obsah webu

Veškerý obsah na našem webu, včetně textů, obrázků, log a dalších materiálů, je vlastnictvím T.J. Baník Rychvald nebo jeho licencovaných zdrojů a je chráněn autorskými právy. Obsah je poskytován "tak jak je", a ačkoli se snažíme zajistit aktuálnost a přesnost informací, nezaručujeme jejich kompletnost nebo přesnost.

3. Omezení zodpovědnosti

Používání webu T.J. Baník Rychvald je na vlastní riziko. Není-li výslovně uvedeno jinak, není náš klub zodpovědný za škody v důsledku používání nebo nemožnosti používání tohoto webu.

4. Odkazy na třetí strany

Náš web může obsahovat odkazy na weby třetích stran. T.J. Baník Rychvald nezodpovídá za obsah nebo praxi těchto webových stránek.

5. Změny Podmínek

T.J. Baník Rychvald si vyhrazuje právo kdykoli změnit tyto Podmínky používání webu. Doporučujeme pravidelně kontrolovat aktuálnost těchto Podmínek.

6. Ochrana osobních údajů

Odkazujeme na naše Zásady ochrany osobních údajů, které popisují, jak zacházíme s vašimi osobními údaji a jak používáme cookies.

7. Zákaz zneužití

Uživatelé se zavazují nepoužívat web k nelegálním nebo nevhodným aktivitám, včetně, ale nejen, šíření virů, škodlivého softwaru, neoprávněného zasahování do systémů nebo porušování autorských práv.

8. Kontakt

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se těchto Podmínek používání, kontaktujte nás na e-mail: info@banik-rychvald.cz.

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace