Děkujeme našim partnerům

TJ Baník Rychvald je fotbalový klub s dlouhou a bohatou historií.

Naše činnost by nebyla možná bez podpory našich partnerů, kteří nám pomáhají financovat, vybavovat a rozvíjet náš klub. Jsou to firmy a organizace, které sdílejí naše hodnoty a vášeň pro sport. Jsou to naši přátelé a spojenci.

Naši partneři zahrnují nejen fyzické osoby a firmy, ale také veřejné instituce a samosprávné orgány, které nám vyjadřují podporu a uznání za naši činnost. Děkujeme jim za jejich spolupráci a přátelství.

Na této stránce bychom chtěli poděkovat našim partnerům za jejich štědrost a důvěru. Bez nich by TJ Baník Rychvald nebyl tím, čím je dnes. Na této stránce si můžete prohlédnout loga našich partnerů a dozvědět se více o jejich činnosti.

Hlavní partneři klubu

Moravskoslezský kraj - podporuje sportovní kluby, zejména fotbal, usilovně pracuje na zvyšování kvality volnočasových aktivit pro mládež. Je klíčovým partnerem v dotačních programech jako Dotace z rozpočtu moravskoslezského kraje Rekonstrukce sociálního zázemí mládeže (04802/2032/ŠMS). Klub v letošním roce obdržel podporu ve výši 180 000 korun
Město Rychvald - Významný partner, jehož hlavní podpora spočívá v každoročním udělování dotací našemu klubu či organizaci. Díky této podpoře jsme schopni rozvíjet a zlepšovat naše aktivity pro naše sportovce.
Národní sportovní agentura - Klíčový partner v oblasti sportu v České republice. Tato agentura hraje zásadní roli v podpoře, rozvoji a propagaci sportu napříč zemí. Klub od něj v letošním roce obdržel podporu ve výši 141 120 korun a jsme na naši spolupráci s ní hrdi.
Česká unie sportu (ČUS)
Historický spolek v ČR, dříve známý jako ČSTV. Sdružuje celostátní sportovní svazy. Jako zřizovatel Vyšší odborné školy ČUS a majoritní vlastník SKIAREÁL Špindlerův Mlýn, hraje klíčovou roli v oblasti sportovního vzdělání a rekreace.

Partneři

Rodinný autobazar Vítězslava Uhlíkaje jeden z nejdéle fungujících autobazarů v Moravskoslezském kraji. Nabízí ojetá vozidla všech druhů a cen. Má prodejní plochu v Rychvaldu u silnice II/470. Poskytuje prodej, technickou prohlídku, pojištění, servis a financování. Je to rodinná firma s dlouhou tradicí a spokojenými zákazníky.
STK Rychvald - je společnost, která provádí technické prohlídky a měření emisí vozidel. Má dvě provozovny v Rychvaldě a Ostravě. Nabízí kvalitní a rychlé služby za příznivé ceny.
Farma Rychvald - je rodinná farma, která leží v podhůří Beskyd. Již řadu let se specializuje na chov a výkrm krůt. Farma Rychvald nabízí zdravé, dietní a chutné maso a výrobky z krůtího masa. Nepoužívá žádné růstové stimulátory, dbá na pohodu zvířat a dodržuje všechny požadavky wellfare.
BASE IC, s.r.o. - Havířov - Od 1997 se specializuje na izolace staveb, montáž ocel. konstrukcí a opláštění budov. Je expertem na izolace střešních plášťů průmysl., komerčních a občanských objektů. Poskytuje kompletní služby v oblasti stavebnictví a je důvěryhodným partnerem.
BONATRANS GROUP a.s.patří mezi nejvýznamnější výrobce železničních dvojkolí a jejich dílů na světě.Společnost je spolehlivým partnerem národních a soukromých železnic, městských dopravních podniků, výrobců, opraven a provozovatelů kolejových vozidel v téměř 80 zemích pěti kontinentů světa.

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace