Dohrávka 2. kola OP starších žáků: Baník Rychvald proti SK Dětmarovice

Dohrávka 2. kola OP starších žáků: Baník Rychvald proti SK Dětmarovice

Baník Rychvald a dramatická dohrávka proti SK Dětmarovice! Ve vzduchu byly cítit fotbalové emoce, když domácí tým po skvělém obranném výkonu nechal utéct vítězství ve druhém poločase. Přestože prohra 0:2 může znít smutně, trenér Baníku věří v silný comeback v nadcházejícím zápase a vyzývá fanoušky k podpoře.

Rychvald, 1.11.2023 - Fotbalové emoce byly ve vzduchu, když se na hřišti Baníku Rychvaldu v dohrávce 2. kola OP starších žáků utkal domácí tým proti SK Dětmarovice. Tento zápas byl dohráván kvůli nezpůsobilosti hřiště z 28.10.2023.

První poločas přinesl skvělý obranný výkon Baníku, kdy domácí tým nepustil soupeře k žádným šancím. Přestože měl Baník ve svůj prospěch tři šance, gólový moment se nedařilo najít. Poločasový výsledek 0:0 sliboval napínavé pokračování.

Ve druhém poločase se obrázek zápasu nezměnil, ale směřoval k dramatičtějšímu konci. Baník měl jednu šanci, ale i ta zůstala nevyužita. A jak to tak bývá, pokud góly nepadají na jedné straně, trestá se na straně druhé. Dětmarovice tak využily dvou brejků a vstřelily dva góly. Střelci byli Rostislav Moroň v 55. minutě a Filip Vozdecký v 63. minutě.

Přes porážku 0:2 byl trenér Baníku pozitivně naladěn. Poprvé po dlouhé době pochválil svůj tým za výkon a uvedl, že předvedli nejlepší zápas sezony. Vyzval také všechny fanoušky, aby přišli a podpořili tým v jejich posledním zápase proti Hepo (Petřvald) dne 04.11.2023 v 11:00 hod.

Pokud jste fanouškem Baníku Rychvald, určitě nenechte svůj tým ve štychu a přijďte je podpořit v sobotu!

Karta zápasu

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace