Baník Rychvald vs Slovan Horní Žukov: Drtivá porážka v 11. kole okresního přeboru starších žáků

Baník Rychvald vs Slovan Horní Žukov: Drtivá porážka v 11. kole okresního přeboru starších žáků

V sobotním dopoledni 14. října 2023 vstoupili na hřišti Baníku Rychvald do boje starší žáci v 11. kole okresního přeboru. Soupeřem domácího týmu byl Slovan Horní Žukov, který se prezentoval výjimečnou formou. Skončilo to drtivým výsledkem 0:7, když už v poločase to bylo pro Baník nepříznivých 0:3.

Zápas začal pro domácí Baník Rychvald katastrofálně. Už v 6. minutě se prosadil Hlaváček Dominik, který zakrátko, v 9. minutě, přidal svůj druhý gól. V průběhu těchto pár minut se ještě trefil Vavříček Šimon a Slovan Horní Žukov vedl rychle 0:3.

„Kluci do 8. minuty hráli velmi špatně, než jsem změnil sestavu a přehodil stopera se záložníkem. Poté hráli dalších 20 minut vynikající zápas a měli šanci snížit," říkal po zápase trenér Baníku Rychvald. Bohužel, pro domácí se šance neproměnily.

V druhém poločase zůstala sestava Baníku nezměněna. Začátek vypadl nadějně, ale staré nedostatky se začaly projevovat. Nedodržování stanovených pozic a rozkolu v obraně se Slovan snažil potrestat. V 38. minutě se prosadil Gača Štěpán, v 48. minutě pak Koper Vojtěch. Dubský Daniel v 53. minutě a znovu Koper Vojtěch v 57. minutě dokonali skóre na konečných 0:7 pro Slovan.

„Stará bolístka našich hráčů spočívala v nedodržování svých pozic, což nás stálo dva góly. Obrana nerespektovala stanovený systém, a to nás nakonec potrestalo," dodal trenér Baníku Rychvald s hořkostí v hlase.

V nadcházejícím kole bude Baník Rychvald hledat cestu z krize, zatímco Slovan Horní Žukov se bude snažit udržet svůj vynikající výkonnostní trend.

Karta zápasu

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace