Lokomotiva Petrovice Dominovala v Okresním Přeboru Karviná: Baník Rychvald Bez Šance v Déšťové Bitvě mezi Staršími Žáky

Lokomotiva Petrovice Dominovala v Okresním Přeboru Karviná: Baník Rychvald Bez Šance v Déšťové Bitvě mezi Staršími Žáky

Ve vzrušujícím zápase okresního přeboru Karviná v kategorii starších žáků Lokomotiva Petrovice ukázala svou sílu a zvítězila nad Baníkem Rychvald vysokým skóre 7:0. Na kluzkém terénu a v déšťovém počasí Baník, který do zápasu vstoupil bez získaného bodu, nedokázal parovat rychlému a kombinačnímu fotbalu Lokomotivy.

Dne 23. září 2023 se na stadionu Lokomotiva Petrovice odehrál zápas okresního přeboru Karviná mezi domácí Lokomotivou a Baníkem Rychvald v kategorii starších žáků. Před zápasem byla Lokomotiva na 5. místě tabulky se 6 body, zatímco Baník byl na 12. místě bez bodu. Déšť, který doprovázel celý zápas, udělal terén kluzkým, což ovlivnilo styl hry obou týmů.

Lokomotiva začala zápas výrazně lépe, s brankami od Sekáče v 8. minutě, Botoše v 11. a 28. minutě, Vasilopoulose v 13. minutě a Gábora v 31. minutě. Poločasový výsledek 5:0 jasně ukazoval dominanci Lokomotivy. Ve druhém poločase přidali Botoš a Mirga další dvě branky, čímž pečetili vítězství Lokomotivy 7:0.

Statistiky zápasu odhalují převahu Lokomotivy, která měla 16 střel na branku oproti 3 střelám Baníku a celkově 35 střel oproti 6 střelám Baníku. Lokomotiva také získala 8 rohů, zatímco Baník 3, a byla faulována 3 krát oproti 1 faulu Baníku.

Trenér Lokomotivy, Vladimír Pavlíček, byl spokojen s výkonem svého týmu: "Dnešní zápas bych zhodnotil ladně, protože jsme vyhráli a kluci se přizpůsobili kluzkému terénu. Chtěli jsme hrát kombinačně po zemi a kluci to skoro splnili. Výsledek mohl být ještě jednoznačnější, ale soupeř taky nehrál špatně."

Na druhé straně, asistent trenéra Baníku, Libor Kellner, viděl zápas jako vyrovnaný: "Bohužel nedokázali jsme hrát po zemi, nedokázali jsme si narazit a to se stalo osudovým. Soupeř byl v tomhle lepší, rychlejší a fyzička našich šla dolů."

Tento zápas v okresním přeboru Karviná mezi staršími žáky ukázal sílu a kvalitu Lokomotivy Petrovice, která dominovala Baníku Rychvald na kluzkém terénu. Baník bude muset najít způsob, jak zlepšit svou hru, pokud chce v této sezóně získat nějaké body. Lokomotiva naopak potvrdila své ambice na přední příčky tabulky.

Karta zápasu

 

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace