SK Stonava Dominovala Baníku Rychvald s Přesvědčivým Výsledkem 12:0

Rychvald, 9. září 2023 - Na domácím hřišti Baníku Rychvald ve šestém kole okresního přeboru starších žáků proběhlo střetnutí dvou týmů, kdy domácí Baník Rychvald čelil SK Stonava. Zápas sledovalo 15 diváků a výsledek hovoří jasně o dominanci SK Stonava.

Přestože byl SK Stonava považován za favorita ještě před začátkem utkání, potvrdila svou roli v průběhu celého zápasu. Utkání skončilo vysokým skórem 12:0 ve prospěch SK Stonava, přičemž poločasový výsledek byl 5:0.

Zářící hvězdou utkání byl nepochybně Martinček Ondřej, který vstřelil hattrick v prvních třinácti minutách. Čuba Ladislav se také výrazně zapojil do skórování, když vstřelil sedm gólů. Poslední gól přidal Gedlek Tobiáš v 69. minutě.

Po utkání trenér Baníku Rychvald uvedl: "Chtěl bych poděkovat všem za účast a za výkon v prvním poločase. Druhý jsme odevzdali bohužel soupeři. Není ale třeba věšet hlavy", dodal trenér.

Po tomto zápase je SK Stonava na prvním místě v tabulce s plným počtem 9 bodů z tří zápasů. Naopak Baník Rychvald se s třemi prohrami ocitá na dvanáctém místě bez bodu.

Sledujme, jak se oba týmy poperou v dalších kolech a zda Baník Rychvald najde cestu k lepším výsledkům.