Fotbálkem i párečky ukončili žáci sezónu

Fotbálkem i párečky ukončili žáci sezónu

V pátek 22.6.2018 odpoledne jsme se s kategorii starších žáků rozloučili s fotbalovou sezónou 2017/2018.

Rozlučky se zúčastnili všichni naši hráči společně se svými rodiče ale i s dalšími rodinnými příslušníky, kteří přišli v hojném počtu, což nás, trenéry, velmi potěšilo.

K překvapení rodičů, jsme tyto převlékli do fotbalových dresů, aby byli do akce více vtáhnuti, což s radostí a bez protestů přijali a vytvořili jeden společný tým. Naše hráče jsme rozdělili na dvě skupiny, mladší a starší.

Během rozlučky se odehrály dva zápasy. Mladší hráči proti rodičům a pak starší hráči proti rodičům. Rodiče se velmi intenzivně zapojili do obou zápasů, stejně jako naši hráči, kdy do zápasů dali všechno.

Oba zápasy měly velmi vysokou úroveň a nasazení všech zúčastněných jak ze strany dětí, tak rodičů. Rodiče ke konci druhého zápasu sice již lapali po dechu, ale nechtěli to před dětmi přiznat. Obě utkání vyhrály naše děti, což jim určitě dodá sebevědomí do další sezóny.

Na každého účastníka pak čekala odměna, medaile. O výsledek v těchto utkáních vůbec nešlo, šlo hlavně o to společně si užít příjemné odpoledne spojené s hrou, kterou naše děti milují a společným posezením u opékání párků a skvěle připravených domácích hamburgerů.

Již teď se těšíme až začne nová fotbalová sezóna 2018/2019 v kategorii mladších žáků. Pro Tomáše Kuzníka a Adama Burgeta bylo toto setkání zároveň i rozloučením. Věkově již nespadají do kategorie mladších žáků a tak si s novým týmem již nezahraji.

Za náš realizační tým musíme říci, že se podařilo zorganizovat skvělou akci s přátelskou atmosférou. Děkujeme všem za účast a za vytvoření skvělé atmosféry, kterou jsme si společně mohli užít.

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace