Žáci s Doubravou prohráli 7:4

V sobotu 16. června starší žáci nastoupili v Doubravě ke svému poslednímu zápasu sezóny. Sestavu ovlivnila marodka.

Zápas byl oboustranně vyrovnaný, kdy jsme soupeře v počtu střel na branku přestříleli. Byly i šance.

V 19 minutě David Štebel pře loboval vyběhnutého brankáře a srovnal nepříznivý stav na 1:1. První půle nakonec končila celkem optimisticky, 2:1 pro domácí.

Po přestávce došlo ke změně na postu brankáře. Mezi tři tyče se postavil Dominik a Jirka Lerch šel do útoku. Výměna se pak projevila i na obraze hry, kdy se zlepšila hra dopředu.

Nezaujatý divák musel ocenit hru nahoru a dolu s velkými šancemi na obou stranách. Za Baník ještě během druhého poločasu přidali branky opět David Štebel, Jirka Lercha Tomáš Kuzník.

Zápas nakonec skončil 7:4 pro domácí. Naše smůla byla v tom, že jsme rozchytili brankáře soupeře, což bylo nakonec rozhodující. „Na závěr bych chtěl za celý trenérský tým všem velmi poděkovat nejenom za tento zápas, ale i za celou odehranou sezónu. Velké díky a už se všichni velmi těšíme na pátek 22.6.2018, kdy si to naši borci rozdají s rodiči a vše zakončíme závěrečným společným posezením.“ dodává k utkání trenér René Burget.  "