Starší žáci hostili na svém hřišti Inter Petrovice

Starší žáci hostili na svém hřišti Inter Petrovice

V sobotu 9. června odehráli starší žáci na domácím hřišti svůj poslední zápas této sezóny. Dohrávka 13. kola nám jako soupeře určila první tým tabulky, TJ Inter Petrovice.

Do zápasu jsme nastoupil se změněným kapitánem místo Dominika tuto poctu Marek, a to za svou snahu z minulých utkání. Do branky se postavil Jirka Lerch. Z důvodu nemoci nenastoupil Tomáš, Fanda a Jirka.

Začátek zápasu, byl oboustranně vyrovnaný až do 6 minuty. Za stavu 0:4 snížil zásluhou své velké aktivity a důrazu na 1:4 Marek.

Našim hráčům najednou vzrostlo sebevědomí, které však bohužel netrvalo dlouho, jelikož soupeř nepřipustil žádné drama a začal nás přehrávat ve všech směrech a pomalu navyšoval skóre až na 1:9 do konce prvního poločasu.

Do druhého poločasu jsme udělali několik změn v rozestavení a na místě brankáře, kdy do branky šel Denis Waniek a Jirka Lerch šel do středu pole. Soupeř však již nepřipustil žádné komplikace a pohodlně navyšoval skóre až na konečných 1:28.

Hráči však na hřišti nechali všechno a po zásluze dostali odměnu po zápasu v podobě párků od naší nové pomocnice paní Szwedové.

Příští týden čeká tým poslední zápas sezóny. Musíme s trenéry během příštího týdne naše hráče na utkání v Doubravě namotivovat. Doubravě se také v poslední době nedaří, a tak máme zde velkou šanci uhrát dobrý výsledek. S trenérským týmem věříme ve výhru, kterou si naši hráči by už zasloužili.

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace