Baník-Albrechtice 1:15

V sobotu 2. června nastoupili starší žáci na domácí půdě proti soupeři z Albrechtic.

V základní sestavě chyběli dva hráči, Jirka a Tomáš. Zápas byl až do 15 minuty vyrovnaný.

Po faulu, který viděl pouze rozhodčí byl proti Baníku odpískaný faul a nařízená penalta, kterou soupeř proměnil. Po tomto gólu převzali hráči Albrechtic iniciativu a do konce poločasu zvýšili svůj náskok na 4:0.

Do druhého poločasu domácí hráči nastoupil s úmyslem ještě něco s konečným výsledkem udělat a potrápit soupeře. Tlak vyústil brejky na brankáře, avšak neúspěšně. Při narůstajícím tlaku byl po faulu na Marka v 35 minutě nařízen přímý volný kop, ke kterému se postavil Dominik Jílek a nabídnutou šanci proměnil v gól.

Tento moment vlil novou energii do žil, avšak ne na dlouho. Soupeř na hřišti kraloval až do konce zápasu, který nakonec skončil 15:1 pro soupeře.

„Zápas dohráli naši hráči bez zranění či šrámů. Hráči na hřišti nechali všechno za což byli odměněni potleskem a pochvalou diváku, kterých zase přišlo hodně a to 35.

Příští týden bude pro naše hráče náročnější, jelikož je čeká v úterý trénink, ve čtvrtek místo tréninku přípravný odvetný zápas na hřišti Slavoje Rychvald a v sobotu velmi těžký zápas doma s vedoucím týmem tabulky Interem Petrovice.“ Dodali na závěr zápasu trenéři.