Sokol Dolní Lutyně si domů veze  tři body

Sokol Dolní Lutyně si domů veze tři body

V 22. kole okresní soutěže čekal na starší žáky v neděli 20. května soupeř z Dolní Lutyně. Na tento zápas dorazilo zatím nejvíce hráčů z našeho týmu.

Z důvodu nemoci nenastoupil náš běhavý útočník Marek. Dolní Lutyně nás od začátku zatlačila, ale dlouho bez gólového efektu. Poločas skončil nakonec 1:3 pro Dolní Lutyni.

Za Baník skóroval Tomáš Kuzník a to ještě zahodil jednu šanci a jeho bratr Štěpán trefil břevno. V prvním poločase se při hlavičkovém souboji zranil Adam, který nastoupil až do druhého poločasu.

Na začátku druhého poločasu se Baníku úplně rozpadla obranná řada, kdy postupně pro zranění kotníku odstoupili Dominik a Adam a poté i Tomáš, který dostal loktem do obličeje mimo pohled rozhodčího.

Zápas nakonec skončil poměrem 1:14 pro Dolní Lutyni.

„Velkým pozitivem byla opětovně velká bojovnost až do samého konce i přes rozhodnuté utkání. Naše utkání sledovalo neskutečných 69 diváků, kteří hráče odměnili potleskem a hlasitým fanděním“ dodal k zápasu trenér René Burget.