Horní Bludovice - Baník Rychvald (st.žáci)

V neděli 22. dubna odehráli starší žáci další mistrovské utkání.

Tentokrát na hřišti soupeře v Horních Bludovicích. Do Horních Bludovic Baník přicestoval i s novými hráči, Jirkou a Davidem a dvěma malými benjamínky Vojtou a Matějem.

Do branky se opětovně postavil Adam. Obranu tvořila zkušená stoperská dvojice Tomáš s Dominikem, doplněná nováčky Jirkou a Davidem. V záloze byl Jirka M. se Štěpánem a střídajícími se velmi malými hráči ( Vojta, Matěj, Denis, Fanda a Pepík ).

Na hrotu útoku se pohyboval rychlonohý Marek. "První poločas jsme odehráli velmi slušně, kdy jsme dostali pouze jediný gól. Domácí měli územní, výškovou ale i věkovou převahu, avšak naši hráči hrozili rychlými brejky, které však nebyly zúročeny gólem." uvedl k prvnímu poločasu trenér René Burget.

Druhý poločas se odehrával ve stejné režii, kdy se domácím podařilo vsítit další čtyři branky. Baníkovští hráči stále hrozili z nebezpečných brejků, ale neúspěšně. Zápas nakonec skončil výsledkem 5:0 pro domácí tým. "Kluci v nově poskládané sestavě odvedli velmi kvalitní a houževnatý výkon, a zaslouží uznání a pochvalu." dodal na závěr zápasu René Burget