Fotbalisté Sokola Věřňovice "B" v akci na hřišti

Sokol Věřňovice "B" vs. Baník Rychvald: Předzápasová Analýza 10. Kola Okresního Přeboru Karviná

V desátém kole okresního přeboru Karviná nás čeká napínavý souboj. Sokol Věřňovice "B" se postaví silnému Baníku Rychvald. Co můžeme čekat od tohoto střetnutí?

Přichází desáté kolo okresního přeboru Karviná, a ve Věřňovicích se chystá náročné střetnutí. Sokol Věřňovice "B", historický klub s devadesátiletou tradicí, se postaví proti silnému Baníku Rychvald. Věřňovice, tým s bohatou historií, ač se teď ocitá v těžké době, stále představuje vážného soupeře na hřišti. Zápas se odehraje 8.10.2023 v 15 hodin.

Sokol Věřňovice "B" - aktuální forma: V posledních pěti zápasech Věřňovice zaznamenaly pět porážek. S celkovým skóre 10:31 a celkovým počtem bodů 4 se nachází na 13. místě v tabulce.

Naposledy na sebe tyto týmy narazily: 5. srpna 2023v přípravném zápase. Byla to důležitá prověrka pro oba týmy před nadcházející sezónou. Zápas skončil výsledkem 5:1 ve prospěch Baníku.

Hráčský přehled: Martin Čopík vede střelce týmu s pěti góly ve 8 zápasech. Bez žluté nebo červené karty je to obdivuhodná bilance. Tomáš Kantor je hráčem, který se bude muset vyvarovat disciplinárních problémů, protože má za sebou 3 žluté karty a jednu červenou. Je důležité poznamenat, že hráči jako Patrik Šlachta, Daniel Böhm a Maxmilián Chmela mají také žluté karty, což by mohlo ovlivnit taktiku týmu.

Klíčovými hráči týmu Věřňovice je také brankář Tomáš Čopík, který předvedl několik skvělých zákroků. Čopíkova forma bude nezbytná, aby tým čelil silnému útoku Baníku Rychvald.

Analýza týmu Věřňovice "B":
Tým z Věřňovic prokázal během posledních zápasů jak své silné, tak i slabé stránky.

Silné stránky:

Reakční schopnost: Ve druhém zápase, kdy byli v prvním poločase v těžké situaci, se Věřňovice v druhém poločase zlepšily a zaznamenaly dvě branky. Toto může být indikátorem silného týmového ducha a schopnosti reagovat na nepříznivou situaci.

Pevná obrana (alespoň zpočátku): V zápase s Dětmarovicemi měly Věřňovice jasný plán bránit a nechaly soupeře dlouho bez gólu. Použití obranné taktiky "ve stylu Řecka z roku 2004" ukazuje na taktickou připravenost v určitých fázích hry.

Výrazní jednotlivci: Brankář Tomáš Čopík byl v jednom z zápasů identifikován jako významný hráč, který i přes inkasované branky ukázal kvalitu.

Slabé stránky:

Obranné chyby: Ačkoli Věřňovice mohly mít v některých fázích pevnou obranu, často byly významné obranné chyby, zejména v prvním zápase, kdy obrana byla v prvním poločase "velmi slabá".

Mentální zranitelnost: Po inkasovaném gólu v zápase s Dětmarovicemi se zdálo, že tým ztratil mentální odolnost a rychle inkasoval další branky.

Absence ofenzívy: V několika zápasech nebyly zmínky o útočných akcích Věřňovic, což může naznačovat, že měly problémy vytvářet gólové šance nebo být v ofenzivě aktivní.

Mladost a nedostatek zkušeností: Bylo zmíněno, že Věřňovice mají mladý tým, což může znamenat, že jim chybí zkušenost v klíčových momentech zápasů.

Zajímavá pozorování o Baníku Rychvald: Baník Rychvald se v minulosti několikrát ukázal jako tým, který dokáže hrát velmi dobře proti silnějším soupeřům. Přesto má tendenci "přizpůsobit se výkonu" slabším týmům, což by mohlo Věřňovicím poskytnout určitou výhodu.

Co čekat od zápasu? Baník Rychvald se momentálně nachází na 4. místě v tabulce s bilancí 5 výher, 2 remíz a 1 prohrou. Jejich skóre 24:18 ukazuje, že mají silný ofenzivní potenciál. Věřňovice budou muset zlepšit svou obranu, pokud chtějí čelit tlaku Rychvaldu.

Baník však bude muset vyřešit několik otázek ohledně sestavy. Velkou nejistotou je situace kolem Josefa Foltýna, který již nenastoupil k poslednímu zápasu. Radovan Riška má zraněné koleno a v posledním zápase nedohrával. Jan Vondrák se potýká se zraněným kotníkem z nedávného střetnutí. Tyto absence by mohly výrazně ovlivnit strategii a taktiku Baníku.
Damoklův meč stále visí nad Tomášem Prachařem z Baníku Rychvaldu. Po obdržení červené karty mu byl sice podmínečně odpuštěn zbytek trestu, ale jakékoli další disciplinární přestupky by mohly mít pro něj vážné následky.

Zápas mezi Sokolem Věřňovice "B" a Baníkem Rychvald slibuje napínavou fotbalovou podívanou plnou emocí a taktických manévrů. Očekáváme velkou diváckou účast a bouřlivou podporu obou týmů na stadionu ve Věřňovicích.

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace