Víkendový souboj: FC Horní Bludovice se připravuje na Baník Rychvald

Víkendový souboj: FC Horní Bludovice se připravuje na Baník Rychvald

Hřiště v Horních Bludovicích bude v neděli hostit vzrušující střetnutí dvou fotbalových rivalů. Co nám nabídne FC Horní Bludovice v duelu s Baníkem Rychvald?

Předzápasová Analýza

FC Horní Bludovice má za sebou několik tuhých bojů. Z posledních čtyř vzájemných zápasů s Rychvaldem vyhráli domácí dva, jeden končil nerozhodně a jednoho se jim nepodařilo zvládnout. Z historie těchto střetnutí je jasné, že výhodu domácího prostředí nesmíme podceňovat. Z dalších zápasů Bludovic je patrné, že tým má výkonnostní výkyvy, ale proti slabším týmům se dokáže prosadit.

Když se podíváme na zápasy obou týmů proti jiným soupeřům, vidíme smíšené výsledky. Například proti T.J. Sokolu Dolní Lutyně Baník Rychvald vyhrál 3:2, zatímco Bludovice remizovaly s B-týmem 3:3. V zápase s Dětmarovicemi, kteří aktuálně vedou tabulku, FC Horní Bludovice podlehlo 1:4. Baník Rychvald s tímto týmem v poslední době nehrál, ale musí si dávat pozor.

Z dalších zápasů Horních Bludovic je jasné, že mají problémy s vyššími týmy, jak ukázalo prohrané utkání s FK Gascontrol Havířov 0:1 a s T.J. Lokomotivou Louky 2:0. Nicméně, proti slabšímu soupeři, jako je Viktorie Bohumín, dokázali domácí jasně dominovat s výsledkem 3:0.

Silné a slabé stránky FC Horní Bludovice

Bludovice na hřišti kombinují a vytváří si šance, ale efektivita a zranění klíčových hráčů může v nadcházejícím zápase způsobit problémy. Zejména zranění hráče jako je Hák může týmu chybět.

Porovnání sestav z roku 2023 a 2022:

Z hráčů, kteří zůstali v týmu z roku 2022, se letos nejlépe daří Frederiku Volnému, jehož produktivita je zatím na vysoké úrovni. Na druhé straně hráči jako Michal Mikulec a Šimon Cásek zatím v roce 2023 nedosahují svých loňských výkonů.

Z nových hráčů v sestavě se zatím nejlépe prezentoval David Dorozlo, který se v 5 zápasech prosadil gólem. Někteří klíčoví hráči z roku 2022, jako Tomáš Poncza, však v týmu chybí, což by mohlo ovlivnit celkovou výkonnost týmu.

Závěr:

V neděli nás čeká zápas, v němž oba týmy budou chtít ukázat své nejlepší výkony. FC Horní Bludovice, i přes některé výzvy, má doma mírnou výhodu. Avšak Baník Rychvald určitě přijede s odhodláním překvapit. Zda se Bludovice vyrovná s nedostatky v sestavě a zda se noví hráči ukáží v dobrém světle, to vše se dozvíme již v neděli. Celkově to vypadá na vyrovnaný duel plný vzrušujících momentů.

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace