Nová sezóna se blíží: Baník Rychvald začal přípravu na okresní přebor s velkou ambicí!

Nová sezóna se blíží: Baník Rychvald začal přípravu na okresní přebor s velkou ambicí!

Baník Rychvald se po roční přestávce vrací do okresního přeboru v Karviné a je odhodlaný bojovat o titul. Rozlosování nové sezóny proběhlo 10.7.2023, a do soutěže se zapojí celkem 14 týmů, včetně Baníku Rychvald.

Tým se bude snažit navázat na své dřívější úspěchy, když naposledy hrál v okresním přeboru v sezoně 2021/22 a skončil na pátém místě. Během roční přestávky došlo k několika změnám v kádru a realizačním týmu. Hlavním trenérem zůstává zkušený Zdeněk Závacký, který je připraven vést tým za další úspěchy.

První trénink týmu proběhl 21.7.2023, a od té doby hráči tvrdě makají na tréninkovém hřišti, připravují se na novou sezónu a zdokonalují své fotbalové dovednosti.

Baník Rychvald má jasný cíl - hrát útočný fotbal a postupně stoupat v tabulce. Během přestávky se tým posílil o několik talentovaných hráčů z LKS Chalupki, Viktorie Bohumín a dalších klubů, což vytváří silnější a vyváženější sestavu.

Trenér Závacký zdůrazňuje důležitost týmového ducha a spolupráce. Pro něj je klíčové, aby každý hráč přispěl k celkovému úspěchu týmu.

První kolo soutěže se uskuteční 12. a 13. srpna 2023. Baník Rychvald se utká s týmem Sokol Dolní Lutyně v jejich hnízdě. Sokol D. Lutyně se účastnil loňské sezóny a skončil na 8. místě s 32 body. Nicméně tým Baník Rychvald je plný odhodlání a naděje, a je připraven bojovat o každý bod.

Fotbalová sezóna je na spadnutí a Baník Rychvald je natěšený na nové výzvy. S tvrdou prací a podporou svých věrných fanoušků doufá, že dosáhne svých cílů a bude hrát o nejvyšší pozice v okresním přeboru.

A fotbalové nadšení nekončí jen u dospělých. I okresní přebor starších žáků začíná svou sezónu. Baník Rychvald se představí v prvním zápase 26. srpna 2023 od 10:00 hodin proti týmu Gascontrol Havířov.

Všichni fanoušci jsou srdečně zváni, aby povzbuzovali tým Baník Rychvald v prvním kole soutěže a podpořili ho na jeho cestě za úspěchem v okresním přeboru! Společně s týmem se mohou radovat z každého úspěchu a pomoci jim dosáhnout vytčených cílů. Ať už jde o zkušené hráče nebo mladé talenty, fotbalová vášeň v Rychvaldu je nekonečná!

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace