Šesté kolo soutěže na domácím hřišti s Těrlicemi postihl Baník "blackout"

V šestém kole soutěže jsme se na domácím hřišti střetli s FK Těrlicko, kterému jsme podlehli 1:4. Jediným světlým momentem zápasu byl úvodní gól Pepe Foltýna, který nás poslal do vedení. Pak už jsme ale nebyli schopni držet krok se soupeřem, který nás přehrával ve všech směrech.

Byli jsme nervózní, nepřesní a bezradní. Druhý zápas bez bodu a s takovou prohrou na domácím hřišti je ostudou našeho týmu.

Zápas jsme začali dobře a už v 5. minutě jsme se radovali z gólu. Pepe Foltyn zkušeně přeloboval brankáře Těrlicka po dlouhém pasu od Hekiho a zdálo se, že máme zápas pod kontrolou. Jenže to byla jen iluze. Soupeř nám nedal moc času na oslavu a už v 11. minutě vyrovnal po rychlé akci. Od té chvíle jsme se dostali pod tlak a soupeř nás přehrával ve všech směrech. V 39. minutě jsme inkasovali druhý gól po chybě v obraně.

Druhý poločas byl ještě horší než ten první. Soupeř nás neustále ohrožoval svou kombinační hrou a přečíslováním. My jsme jen bezmocně odvraceli jeho útoky a nedokázali jsme si vytvořit žádnou šanci. Naše obrana byla jedinou částí týmu, která se ještě snažila bojovat, ale i tak jsme nedokázali zabránit dalším dvěma gólům soupeře v 60. a 80. minutě. Jen díky náhodám a nedůslednosti soupeřových útočníků jsme neprohráli ještě více.

Zápas skončil pro nás smolnou prohrou 1:4, i když jsme si slibovali lepší výsledek. Myslím, že není třeba klopit hlavy, kluci se z toho otřepou a příští sobotu 19.9.2020 půjdeme do dalšího zápasu na hřišti Slovanu Havířov s novou motivací a odhodláním. Děkujeme všem fanouškům za podporu a zachování přízně i v dalších zápasech.