Doubrava se "štěstím" porazila Baník 3:2

V pátém kole soutěže jsme se utkali na hřišti B. OKD Doubravy, kde jsme chtěli navázat na dobré výkony z minulých zápasů. Bohužel, zranění a kontroverzní rozhodnutí rozhodčích nám znepříjemnily cestu za body. I přes to jsme se nevzdali a dokázali jsme smazat dvoubrankové manko. V závěru utkání jsme ale inkasovali třetí gól a museli jsme se spokojit s prázdnou.

První poločas byl plný emocí a dramatických situací. Začali jsme aktivně a tlačili jsme se do šancí, ale brzy jsme přenechali iniciativu soupeři, který nás potrestal dvěma góly v 17. a 28. minutě. V 28. minutě jsme si mysleli, že jsme vyrovnali, když Pepe Foltyn skóroval po dlouhém výkopu Hekiho, ale rozhodčí gól neuznal pro údajnou ruku našeptanou delegátem soupeře. Tento moment nás rozladil, ale také povzbudil k boji. V 35. minutě snížil Vojtěch Musil a o dvě minuty později vyrovnal Pepe Foltyn po standardní situaci. Soupeř navíc oslabil po červené kartě za faul na našeho brankáře Hekiho.

Druhý poločas jsme začali dobře a měli jsme několik šancí na obrat skóre. Heki Hekele nás podržel svými zákroky v bráně a my jsme se snažili prosadit v útoku. Vojtěch Musil, Pepe Foltyn, Pišta Rigo a Luke Bednář se dostávali do zakončení, ale bez úspěchu. V 80. minutě nás soupeř zaskočil rychlou rozehrávkou a využil naší chyby v obraně. Dva neobsazení hráči na hranici pokutového kopu nás potrestali třetím gólem. V posledních minutách jsme se ještě pokusili o zázrak, když jsme poslali do šestnáctky i brankáře Hekiho při standardce, ale Pepe Foltyn minul levou tyč soupeřovy brány.

Zápas skončil pro nás smolnou prohrou 2:3, i když jsme hráli velice dobře a bojovali do poslední minuty. Myslím, že není třeba klopit hlavy, kluci se z toho otřepou a příští sobotu 12.9. 2020 v 16:00hod hurá na domácí duel s FK Těrlicko. I tentokráte děkujeme za podporu fanouškům, kteří s námi zavítali na Doubravu a těšíme se na vás i tuto zmiňovanou sobotu.