Derby, přátelské utkání mezi Baníkem a Slavojem Rychvald

V sobotu 13. 6. 2020 v odpoledních hodinách proběhlo na hřišti Baníku Rychvald přátelské utkání mezi domácím Baníkem a sousedním Slavojem "B" Rychvald.

Pěkné počasí přilákalo spoustu fanoušků obou klubů.Vítězem zápasu se nakonec stal rychvaldský Slavoj, který domácí porazil 3:2První poločas se vyvíje pro Baník lépe. Ten se ujal vedení 1:0 zásluhou branky Radovana Rišky. Poločas nakonec i s tímto výsledkem skončil .

V druhém poločase začali na hřišti více kralovat hosté. Dvěma rychlými góly macury a Glace se ujali vedení 2:1Baník sice ještě zásluhou Josefa Foltyna vyrovnal na 2:2 ale osud Baníku nakonec třetí brankou opět zpečetil Macura.Baník Rychvald - Slavoj Rychvald "B" 2:3 (1:0)(Baník: Riška, Foltyn, Slavoj: Macura 2, Glac)