První zápas na domácí půdě se fobalově nevyvedl

V sobotu 31. srpna přivítali hráči Baníku Rychvald na svém hřišti soupeře z Horního Žukova.

Utkání předcházela slavnostní událost, kdy bylo předsedou OFS p.  Jiří Lincerem předáno panu Jurdinovi ocenění za dlouholetou činnost a práci v klubu. Zároveň provedl i čestný výkop prvního zápasu v letošní sezóně na domácí půdě, který se ale fotbalově nepovedl.

Předávání ocenění OFS Karviná p. Jurdinovi za dlouholetou činnost v klubu

Prvních patnáct minut vypadalo nadějně i přesto, že se Žukov v 7. minutě ujal vedení. Byla tam i jedna šance Vojty Musila, kdy šel sám na branku, ale balón si „ukopl“.

Nedůraznost domácích vyvrcholila v 21 minutě, kdy soupeř během šesti minut nasázel Baníku hned tři góly.

V 35. minutě Žukovský Křupala přidal ještě pátý gól a utkání bylo rozhodnuto. Těsně před koncem prvního poločasu se do branky pěknou patičkou trefil Vojta Musil a snížil stav na 1:5.

Druhý poločas již tak na branky plodný nebyl, přesto hosté ještě v 71. minutě upravovali stav skóre na 1:6. S tímto stavem také utkání skončilo.

Příští týden mají hráči přestávku. Reputaci si mohou napravit 14. září, kdy opět hrají na domácím hřišti, tentokrát s Viktorkou Bohumín.