Remíza v Šilheřovicích

Již třetí přípravný zápas mají za sebou hráči Baníku Rychvald. Po dvou zápasech doma je tentokrát čekal zápas venku s TJ Sokol Šilheřovice.

Baník nastoupil v sestavě: Emil Hekele, Erik Vybraniec, Jiří Boczek, Josef Rác, Lukáš Bednář, Lukáš Košč, Marek Plecháček, Radovan Riška, Štefan Rigo, Tomáš Pavelka, Daniel Sekera a Kamil Bajda. Skóre zápasu v 8. minutě otevřel po pokutovém kopu Štefan Rigo.

V první poločase se pak ještě střelecky prosadil Radovan Riška a Tomáš Pavelka. První poločas skončil výsledkem 3:1 pro Baník.

V druhém poločase Šilheřovice snížily na 2:3. Zápas nakonec rozhodl v poslední minutě nařízený pokutový kop proti Baníku. Díky němu Šilheřovice srovnaly na 3:3. Poslední přípravný zápas čeká na hráče Baníku ve středu 7. srpna v Michálkovicích. Zápas začíná v 17:30 hod.