Petřvald veze domů tři cenné body.

V 21. kolo okresního přeboru Karviná hostil domácí Baník vedoucí celek tabulky TJ Petřvald. Skóre zápasu otevřel již v sedmé minutě petřvaldský Ondřej Kostka.

K vyrovnání na 1:1 došlo v 36 minutě zásluhou Radovana Rišky. Čtyři minuty před koncem poločasu dostal do vedení hosty Jakub Jiřičný.

„V prvním poločase jsme byli, co se týče hratelnosti lepší. Byli jsme víc na baloně což mne překvapilo“ řekl k prvnímu poločasu trenér Zdeněk Závacký. Druhý poločas začal v podobném duchu.

Ve 46. minutě se trefil Vojta Musil a stav zápasu tak vyrovnal na 2:2. Během druhého poločasu bylo spoustu gólových šancí, ale ty zůstaly neproměnné. Na 3:2 pak v 60 minutě zvýšil opět Ondřej Kostka.

V 74 minutě penaltou zaváněl zákrok petřvaldského brankáře proti unikajícímu Vojtovi Musilovi. Penalta nakonec nebyla. K definitivnímu rozhodnutí zápasu přišlo v 80. minutě po gólu Tomáše Budiny. Petřvald tak vedl již 4:2.

„S výkonem úplně spokojený, super výkon, dřeli jsme, byli jsme konečně fotbaloví, fotbalově jsme přehrávali první tým tabulky, ale bohužel, nevyhráli jsme.“, konstatoval na závěr utkání Zdeněk Závacký.

„Šance byly, ale musí se proměňovat, nebylo to nejhorší, Petřvald byl lepší.“, dodal Luboš Skýba.