Baník naplno bodoval v Havířově

Baník naplno bodoval v Havířově

Po dvou prohrách se Baníkovskému týmu podařilo naplno bodovat, když zvítězil na půdě Gascontrol Havířov 6:1.

V brance po zranění nakonec nastoupil Emil Hekele. Na kraji obrany Kamil Bajda. Stopéři Lukáš Rymorz, Jiří Kusín, nalevo David Malysz. Do zálohy uprostřed Marek Plecháček a Lukáš Košč. Zprava Lukáš Chýlek a zleva Erik Vybraniec. V útoku pak Vojta Musil a Petr Jordán. Baník se poměrně brzo ujal vedení.

Ve 22. minutě po rohovém kopu a dorážce Lukáše Košče. K vyrovnání došlo za tři minuty, kdy po standardce zaspali stopéři a ze šestnáctky nechali hlavičkovat nejvyššího hráče Emila Béreše.

Stav 1:1 se udržel až do konce prvního poločasu. Po přestávce začal mít více ze hry Baník Rychvald.

„Na lavičce jsme si řekli, že hru musíme zpomalit, přistavit, hrát více do stran a více střílet na brankáře, který bude střely vyrážet a chybovat. Tak se i stalo a přišly góly“ vysvětlil taktiku mužstva trenér Luboš Pompa.

„Já jsem počítal, že soupeři odejdou fyzické síly, a to se i potvrdilo. Od té padesáte minuty už jak jsme to prolomili na 3:1 tak soupeř už přestal hrát.“, doplnil trenér.

Od 69 minuty hrál soupeř jen v deseti. Rozhodčí vyloučil domácího kapitána Jana Michálka, který tak musel předčasně do kabin. Baník se v druhem poločase do sítě soupeře trefil ještě pět krát. Jeden gól padl z pokutového kopu při faulu na Vojtu Musila. Zápas celkově skončil 6:1 pro Baník.

„Po těch debaklech, které jsme měli si kluci dali říci a konečně aspoň 6:1, že je to zase podle mého nabije, že v této skupině už nikdo slabší není“.

Příštím soupeřem, tentokrát doma bude opět havířovský tým, tentokrát Slovan Havířov. „Doufám, že začneme bodovat a že kluci to vezmou vážně“, zhodnotil celkový výkon týmu Luboš Pompa.

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace