Baník doma podlehl Petřvaldu 0:9

V sobotu 8. září hostil Baník Rychvald na svém hřišti Slavoj Petřvald. Zápas od úvodního hvizdu doprovázela nervozita.

Během 15 minut padly do domácí sítě dva laciné góly. Poločas probíhal bez nápadu a překvapení. Baník se neprosadil ani střelecky. Na branku soupeře vypálil pouze jednou. Hosté hráli uvolněně a útoky ohrožovali domácí. Bylo jen otázkou času, kdy budou padat další branky. Poločas nakonec skončil jen dvoubrankovým rozdílem 0:2 pro Petřvald.

Baník po přestávce sice přeskupil síly, ale druhý poločas začal ve stejném duchu jako ten první. Hosté se rozehráli a začali navyšovat skóre.

V 57. minutě rychvaldského golmana překonal Petr Juchelka. V 63. minutě za stavu 0:3 se po jednom zákroku zranil domácí brankář Emil Hekele. Do branky za něj nastoupil hráč z pole Erik Vybraniec, ale i přes jeho velkou snahu skončil zápas debaklem.Domácí nakonec prohráli 0:9.

„Pro mě, ale i pro fanoušky je to velice smutné zklamání. Fotbal bez tréninku se nedá hrát ani v okresním přeboru.“ Zhodnotil krátce výkon týmu předseda Luboš Skýba.