Příprava na sezónu v plném proudu

Příprava na sezónu v plném proudu

Začátek sezóny 2018/2019 je za dveřmi a letní příprava fotbalistů Baníku Rychvald je v plném proudu.

Za sebou již mají jeden přípravný zápas s Michálkovicemi, ve kterém soupeři podlehli 6:4. V sobotu 4. srpna se v rámci přípravy zúčastnili tradiční turnaje „Memoriálu Michala Fialy“.

Své síly si zde přijely změřit čtyři týmy. Domácí Baník Fučík Orlová, Baník Rychvald, Baník OKD Doubrava a polský tým Olza Gódow. Hrálo se klasickým vyřazovacím systémem 2x30 minut, kdy poražení z prvního zápasu ve druhém zápase hráli o třetí místo a vítězové hráli finále.

SESTAVA: v brance Ivan Daniel a Klasa Tomáš, OBRANA: Košč Lukáš, Rymorz Lukáš, Bajda Kamil, Kusín Jiří. Záloha: Přeliáš Michal, Plecháček Marek, Vybraniec Erik, Blejchař David Útok: Iliadis Denis a Janša Tomáš.

V prvním zápase Rychvald nastoupil proti domácímu Fučíku. První poločas skončil 2:0 pro Fučík, kdy skoro celý poločas se hrál na polovině Rychvaldu. Přestože se druhá polovina zápasu zase hrála na polovině Orlové, k brankovému zakončení nedošlo.

Rychvald tak prohrál 2:0 a čekal jakého mu soupeře přinese zápas mezi Doubravou a Gódowem. Doubrava nakonec Polákům podlehla 3:2 a stala se tak Rychvaldu soupeřem v boji o třetí místo.

Zápas se tak stal i testovacím soubojem. Jako soupeři na sebe narazí v prvním kole nové sezóny 2018/19, přesně 18. srpna.

Rychvald se zásluhou Erika Vybraniece ujal vedení 1:0. Doubravě se podařilo srovnat, ale Rychvald byl opět úspěšnější a gólem Davida Blejchaře se ujal vedení na 2:1.

Chvíli to vypadalo, že Rychvald vedení uhájí, ale závěrečný nápor Doubravy před koncem utkání neustál a Doubravě se podařilo vyrovnat na konečných 2:2. Zápas nakonec rozhodly pokutové kopy.

Do Rychvaldské branky se postavil Ivan Daniel. Úspěšnější byl nakonec Rychvald a zápas na pokutové kopy skončil 3:2.

Vítězem turnaje se stal polský Gódow, který porazil Orlovou 3:2. Na hráče Baníků Rychvald ještě čeká jeden, poslední přípravný zápas. V sobotu 11. srpna zajíždí sehrát zápas se Svinovem."

Kontaktní informace3

 

  • Logo T.J. Baník Rychvald z.s.
    T.J. Baník Rychvald z.s.
  • Adresa: Rychvald 1497, 735 32 Rychvald
  • Telefon: +420 603 521 427
  • E-mail:info@banik-rychvald.cz
  • Identifikační číslo: IČO: 45239142
  • Číslo klubu FAČR: 8030271
  • Forma: Spolek
  • Datová schránka: k7vvgwu

NEWSLETTER

Zadejte svůj e-mail
a my vám zašleme
další informace