Baník si z Petřvaldu veze nadílku 6 gólu

Baník Rychvald v 21 kole okresního přeboru zavítal na půdu třetího v tabulce TJ Petřvald.

Po 90 minutách hry zápas skončil výsledkem 6:1 (4:1) pro domácí. Zápas se Baníku velmi nevyvedl. Petřvald v začátku vstřelil poměrně rychlé góly.

Ve čtvrté minutě skóroval petřvaldský Tomáš Budina a v 7 minutě Michal Gorovič. Do půl hodiny hry to již bylo 4:0 pro domácí. Nějaké šance Baník měl, ale ty zůstaly nevyužité.

Jedinou branku Baníku pak v 33 minutě dal po přímém volném kopu, kdy byl před pokutovým územím faulován kapitán Vojta Musil. Baník pak po celou dobu hrál jako bez nápadu a zápalu.

Nic nevycházelo. Druhý poločas nebyl o nic lepší. Petřvald k předcházejícím čtyřem gólům přidal ještě dva a upravil tak celkový výsledek na 6:1.

„Pochválil bych jen brankaře, který vychytal minimálně další 5-7 hotových gólu a potom ještě kapitána Vojtu Musila který dal jednu branku. Bez zajmu ostatních hráčů, kteří nepřišli na zápas se prostě dobrý zápas nemůže odehrát. Tolik k zápasu prostě je to zklamaní.“ Dodal k zápasu předseda TJ. Lubomír Skýba.