Baník porazil Slovan Havířov

Utkání začal Baník dobře. Ten si od úvodního hvizdu rozhodčího začal vytvářet tlak na hostující branku.

Tento tlak vyvrcholil baníkovskou čtvrthodinkou. Nejprve se ve 20 minutě trefil Vojtěch Musil. Ve 24 minutě po trestném kopu a solidním centru přidal Aleš Čapla druhý gól.

V 33 minutě opět, tentokrát na stav 3:0 zvyšuje Vojtěch Musil. Do konce prvního poločasu se pak již nic neměnilo. Do druhého poločasu nastoupily tři nové síly.

Hosté vyvinuli velký tlak, ale Baník náporu odolal. Pět minut před koncem pojistil výsledek Vojta Musil, kdy upravil gólem stav skóre na 4:1.

Čtyři minuty před koncem došlo ještě k jednomu střídání, kdy do hry nastoupil asistent trenéra Zdeněk Závacký. Ten měl hned po vystřídání po úniku velmi dobrou šanci, ale ta bohužel zůstala neproměněná. Stav 4:1 pak zůstal až do konce hry.