Baník v Petřvaldě uhrál remízu

Další mistrovský zápas sehrál Baník na půdě Slavoje Petřvald. Oba týmy jsou vyrovnané. Stejný počet výher, proher a remíz a počet bodů. Petřvald byl na tom o jedno místo lépe.

Zápas začal opatrně, nikdo nechtěl riskovat, aby dostal branku, a tak se útoky přelévaly tam a zpět, až zhruba v polovině zápasu se domácí po zaváhání našeho gólmana v 32 minutě gólem Lukáše Doležala ujali vedení 1: 0.

Tento stav pak vydržel až do konce prvního poločasu. Po přestávce Baník přizpůsobil svou hru domácím. Taktické raday trenéra, hrát více po zemi a více využívat útočníky přihrávkami po zemi, byly jasné.

Druhý poločas začal náporem Baníku. Ve 47 minutě se po vhazování do sítě soupeře trefil Lukáš Bednář a upravil stav na 1:1.

Po vyrovnání upadla celková hra do průměru, šance sice byly na obou stranách, ale žádný tým z těchto šancí branku nevytěžil. V 64 minutě došlo k vynucenému střídání zraněného Lukáše Bednáře (kotník).

Pro Baník je to již další ztráta klíčového hráče. Hra nakonec skončila remízou. Oba týmy mají shodně 19 bodů. Baník po tomto kole zůstává na 8. místě. Na oba týmy se z 18 body dotahuje FK Gascontrol Havířov.