Horní Bludovice - T.J. Baník Rychvald

V neděli 22. dubna zavítal Baník Rychvald na půdu druhého týmu tabulky FC Horní Bludovice.

Od začátku utkání byli domácí lepším týmem a tlačili se před branku Baníku. Jejich snaha vyvrcholila pokutovým kopem ve 12 minutě, který spolehlivě proměnil bludovický David Cileček. Pak se hra obou mužstev vyrovnala a přišly i šance Baníku.

V 34. minutě skóre srovnal Lukáš Bednář. Baník mohl skórovat, ale šance, které měl jak Erik Vybraniec, Jožka Jakub (2x) nebo Vojta Musil (2x), skončily bez gólového zakončení.

První poločas nakonec skončil smírně 1:1 Druhý poločas začal náporem domácích. Jejich snaha byla završená v 56 minutě gólem Emila Béreše.

V 60 minutě tentýž hráč pojistil vedení a konečnou výhru domácích gólem na 3:1 V 60 minutě Baník střídal.

Ze hřiště odešel Jožka Jakub. Na jeho místo nastoupil Robin Pavlík. V 68 minutě došlo k citelnému oslabení Baníku. Po zranění Lukáše Chylka (kotník), dohrával Baník v deseti hráčích.

O zraněného se museli postarat a z hřiště odmést samotní hráči. Nosítka sice byly, ale bez obsluhy. Baník nehrál zas tak úplně špatně. Šance byly, ale bez gólového efektu. V tabulce tak zůstávají na osmém místě.