neděle, 02 červen 2019 10:25

Štěstíčko stálo tentokrát na straně Baníku

Druhé vítězství v řadě na soupeřově hřišti slavili hráči Baníku Rychvald. Tentokrát zajížděli na hřiště sousedního „rivala“ Baníku Fučík Orlová.

Baník Rychvald Baník Fučík Orlová 2 of 2

První polovinu zápasu byli jednoznačně lepší domácí. Na první gól si diváci museli počkat do dvacáté minuty, kdy skóre zápasu otevřel domácí Martin Karkoška. Vedení domácího týmu v 33. minutě potvrdil druhým gólem Dušan Novák.

Baník Rychvald se prvního gólu dočkal čtyři minuty před koncem prvního poločasu po trefě Radovana Rišky. Šance, které Baník měl zůstaly neproměněny. Za tohoto stavu se odcházelo i do kabin.

Ve druhé půli začal Baník hrát více na soupeře tlačit. To se projevilo v 67. minutě, kdy se podařilo Vojtovi Musilovi vstřelit vyrovnávací branku.

Velké štěstí pak stálo na straně Baníku v 90. minutě, kdy orlovský golman udělal chybu, míč vyrazil před sebe tak, že Vojta Musil patičkou ten míč vrátil zpátky směrem za brankářova záda.

První poločas byl soupeř lepší, i hratelně. Druhý poločas byl spíš v naší režii i když už jsme odcházeli fyzicky, ale to soupeř taky, ale štěstí se nakonec obrátilo na naši stranu. Jsem rád za tři body, ale byl to spíše remízový zápas.“ okomentoval zápas trenér Zdeněk Závacký.

Baník Rychvald si tak definitivně upevnil deváté místo tabulky v této sezóně.

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.