pondělí, 27 květen 2019 17:49

Žáci přehráli Viktorku vysoko 9:3

V sobotu 25. května zajížděl tým mladších žáků do sousedního Bohumína na hřiště Viktorky Bohumín s cílem vyhrát zápas, odvézt si domů zři body a udržet se na čtvrtém místě tabulky.

vysledek Viktorka Bohumín Banik 3 9 zaciŠok přišel hned v první minutě hry, kdy hned po první střele na Baníkovskou branku skončil míč za zády Dominika Jílka. Do pěti minut hry však vše již bylo jinak. Baníkovci hru otočili a ujali se vedení 2:1. Do konce prvního poločasu se postupně navyšovalo skóre až na stav 7:1 pro Baník.

V druhém poločase trenéři zamíchali sestavou tak, aby si více zahráli i ti nejmenší a ukázali co v nich je a oni nezklamali. Zápas nakonec skončil výsledkem 9:3 pro Baník.

Pro zpestření pro všechny, a hlavně pro zábavu si oba soupeři domluvili „penaltový rozstřel“ tak aby si všichni vystřelili. Samozřejmě zde již o výsledek nešlo.

Dnešním vítězstvím jsme se přiblížili na tři body na třetí Inter Petrovice, s kterými hraje další sobotu. Toto utkání bude hodně těžké, ale my trenéři naši hráčům věříme, že na hřišti nechají vše, a to ať utkání dopadne jakkoliv, doufáme však, že našim vítězstvím.“  dodal k zápasu trenér René Burget.

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.