pondělí, 20 květen 2019 17:29

V boji o čtvrté místo úspěšnější Baník

Na svůj poslední domácí zápas této sezóny nastoupili v sobotu 18. května mladší žáci proti sousednímu týmu tabulky Gascontrol Havířov. Šlo o utkání o čtvrté místo v tabulce.

Začátek byl na obou stranách opatrný, přesto se již ve 4. minutě podařilo Jirkovi Lerchovi při rychlém brejku vstřelit vedoucí gól.

D72 9611

Pak přišly v rychlém sledu hned dva góly. V páté minutě zvyšoval skóre na 2:0 Jirka Mazurek. V šesté minutě snížil soupeř na 2:1 a domácím ukázal, že to nebudou mít vůbec lehké.

Dlouhou dobu se hra přelívala od jedné brány ke druhé až ve 21. minutě dostal Jirka Lerch domácí opět do dvou brankového vedení. Netrvalo ani tři minuty a soupeř opět snížil na rozdíl jednoho gólu. Po chvíli nás zase Jirka dostal do dvoubrankového vedení. Čtyři minuty před koncem zvyšoval na 4:2 Jirka Lerch. První poločas také tímto výsledkem končil.

V druhém poločase soupeř domácí dokonale překvapil. Během úvodních šesti minut soupeř srovnal na 4:4. Pět minut před koncem vstřelil Jirka Lerch rozhodující pátou branku. Soupeř se snažil výsledek zvrátit a zatlačil domácí před jeho vlastní branku. Domácí nakonec tento těsný výsledek ubránili za což sklidili pochvalu nejen od trenéru, ale i přihlížejících diváků.

Na jaře jsme z našeho hřiště udělali nedobytnou tvrz, kdy jsme vyhráli všechny utkání, což je velký pokrok.“, neskrýval radost trenér René Burget.

Za týden zajíždíme do Bohumína na hřiště místní Viktorky, odkud chceme všechny tři body“, prozradil dále trenér.

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.