čtvrtek, 09 květen 2019 13:45

Po nesmělém začátku Baník nakonec zvítězil

V předehrávce 20. kola okresního přeboru Karviná hostil 8. května domácí tým mladších žáku soupeře z Věřňovic.

BAN D72 8172Přestože šlo o soupeře z druhé poloviny tabulky, začal zápas rozpačitě. Přestože hráči Baníku pomalu začali udávat tempo hry a dostávat se do gólových šancí, avšak bez brankového efektu. Během poločasu padly sice dvě branky, ale pro ofsaid nebyly uznány, a tak poločas skončil smírně 0:0

V druhém poločase baníkovci změnili taktiku. Trenéři naordinovali hráčům zkoušet více střílet z dálky a také zamíchali se sestavou. Úspěch se dostavil v 37. minutě, kdy Jirka Lerch konečně prolomil střeleckou nemohoucnost. Ve 43. minutě se do branky konečně trefil i David Štebel a o tři minuty později síť soupeře opět rozvlnil Jirka Lerch.

Soupeře úvodní patnáctiminutovka soupeře zlomila a utkání se již dohrálo v poklidu.

Všichni jsme si oddychli, že jsme toto utkání dotáhli do vítězného konce. Příští týden nás čekají dva těžké zápasy se sousedy v tabulce, a to ve středu v Dolních Datyních a v sobotu k nám zavítá Gascontrol Havířov, z tohoto důvodu musíme naše hráče udržet v pozitivní a vítězné náladě a dobře je na tyto utkání připravit.“ řekl po zápase trenér Baníku René Burget.

Doufáme zase v podporu našich skvělých diváků, kteří jsou samozřejmě součástí našeho týmu.“ doplnil René Burget.

 

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.