Nejbližší fotbalové mistrovské zápasy

Následující zápasy

sobota, 04 květen 2019 14:56

Žáci podlehli prvnímu týmu tabulky 5:1

Na mladší žáky Baníku Rychvald ve velmi krátké době čekalo další mistrovské utkání. Tentokrát zajížděli na půdu vedoucího celku Slovanu Havířov.

VÝSLEDEK SLOVAN HAVIROV BANIK RYCHVALD 5 1Začátek zápasu baníkovce doslova zaskočil. Neuplynulo ani deset minut hry a stav utkání byl 3:0 pro domácí.

"Okamžitými změnami v sestavě jsme postupem času vyrovnávali hru, což se vyplatilo a snížili jsme zásluhou Danka Kyncla na 3:1." okomentoval průběh poločasu René Burget.

Do konce poločasu se již skóre zápasu neměnilo. Druhý poločas sice přinesl spoustu gólových šancí, ale bez gólového zakončení. Naopak domácí navýšili skóre o další dva vstřelené góly. Zápas nakonec skončil 5:1 pro domácí celek.

"Po závěrečném hvizdu jsme hráčům  za předvedenou hru ve druhém poločase poděkovali a řekli, že takhle se bojuje a hraje za Baník Rychvald. Na tuhle smolnou prohru musíme rychle zapomenout a soustředit se již na další mistrovské utkání, které nás čeká už ve středu 8.5. doma a to se Sokolem Věřňovice. Tímto zveme naše fanoušky, aby zase přišli podpořit naše hráče" zhodnotil výkon týmu René Burget.

1236

Společnost Těšínské jatky s.r.o. od r. 1998 podniká v oboru řeznictví a uzenářství a v maloobchodní činnosti. Vykupuje jateční zvířata – především prasata a skot, zajišťuje porážku zvířat, prodej masa na kosti (vepřových půlek), bourání masa vepřového, hovězího i drůbežího, prodej výsekového masa, výrobu uzenin, škvaření sádla a další související činnosti.