sobota, 04 květen 2019 14:56

Žáci podlehli prvnímu týmu tabulky 5:1

Na mladší žáky Baníku Rychvald ve velmi krátké době čekalo další mistrovské utkání. Tentokrát zajížděli na půdu vedoucího celku Slovanu Havířov.

VÝSLEDEK SLOVAN HAVIROV BANIK RYCHVALD 5 1Začátek zápasu baníkovce doslova zaskočil. Neuplynulo ani deset minut hry a stav utkání byl 3:0 pro domácí.

"Okamžitými změnami v sestavě jsme postupem času vyrovnávali hru, což se vyplatilo a snížili jsme zásluhou Danka Kyncla na 3:1." okomentoval průběh poločasu René Burget.

Do konce poločasu se již skóre zápasu neměnilo. Druhý poločas sice přinesl spoustu gólových šancí, ale bez gólového zakončení. Naopak domácí navýšili skóre o další dva vstřelené góly. Zápas nakonec skončil 5:1 pro domácí celek.

"Po závěrečném hvizdu jsme hráčům  za předvedenou hru ve druhém poločase poděkovali a řekli, že takhle se bojuje a hraje za Baník Rychvald. Na tuhle smolnou prohru musíme rychle zapomenout a soustředit se již na další mistrovské utkání, které nás čeká už ve středu 8.5. doma a to se Sokolem Věřňovice. Tímto zveme naše fanoušky, aby zase přišli podpořit naše hráče" zhodnotil výkon týmu René Burget.

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.