čtvrtek, 02 květen 2019 22:01

Mladší žáci převálcovali soupeře z Doubravy

Sváteční prvomájový den dopoledne v Rychvaldě patřil fotbalu. Mladší žáci na svém trávníku přivítali poslední tým z tabulky soutěže Baník Doubravu.

BAN D72 6958Soupeř začal poločas aktivně avšak jeho aktivita vydržela pouze do třetí minuty hry, kdy Baníkovské skóre otevřel David Štebel. Ten se o minutu později trefil do branky znovu a Baník tak po třech minutách hry vedl již 2:0. A byl to jednoznačně Baník, který tak začal diktovat styl a způsob hry. Na konci poločasu pak světelná tabule ukazovala stav 8:0.

Druhý poločas započal ve stejném stylu. Mladí Baníkovci byli při chuti a soupeři k osmi obdrženým gólům z prvního poločasu přidali ještě dalších deset. Vítězství 18:0 bylo zasloužené, a to ještě hráči spoustu vyložených gólových šancí spálili.

Velký úspěch zaznamenali naši nejmladší hráči Vojtěch Blanik a Matěj Szweda, kteří se tak poprvé zapsali mezi střelce gólů. Pochvalu a poklonu však zaslouží celý tým.

V sobotu nás však čeká další zápas, kdy se bude jednat o zcela odlišné utkání, jelikož zajíždíme na hřiště prvního týmu tabulky, a to Slovan Havířov. Zde chceme podat kvalitní výkon a chtěli bychom si odvézt i nějaký ten bod, hráči jsou v dobrém herní náladě, tak uvidíme“ řekl trenér René Burget bezprostředně po zápase.

 

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.